EVCİL DOSTUM VETERİNER KLİNİĞİ

EVCİL DOSTUM VETERİNER KLİNİĞİ

FİRMA HAKKINDA

1999 yılında İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezun oldum. Mezun olduktan hemen sonra 5 ortak bir araya gelerek Veteriner Kliniği Hizmetlerimize başladık.

2006 yılında ortaklarımdan ayrılarak, EVCİLDOSTUM VETERİNER KLİNİĞİ adlı kliniğimi kurarak ,Klinisyen Veteriner Hekim olarak hizmetlerime devam ettim.

2010 yılında French Bulldog Irk Derneğini / 2013 yılında American Staffordshire Terrier Irkı Kinoloji Derneğini kurdum.Şuan French Bulldog ırk derneğinin resmi üyeliği dışında AST derneğinin başkanlığını yürütmekteyim. Köpek ırkları ve Kinoloji Federasyonunda( KIF ) bilimsel çalışmalarda bulundum.

2015 yılında Kinolojik ( Köpek ırkları bilimleri ) çalışmaları ve sınavları tamamlayarak Dünya Köpek Irkları Federasyonunda ( FCI ) , Köpek ırkları ve Kinoloji Federasyonunda ulusal ırk standartları hakemi ( FCI JUDGE ) ünvanını kazandım.Halen aktif olarak ırk standartları yarışmalarında resmi hakemlik yapmaktayım.

KHVHD ( Küçük Hayvan Veteriner Hekimler Derneği ) üyesiyim.

Hayvan hakları ve Hayvan refahı ile ilgili hem derneğimizle ,hemde bireysel olarak çalışan bir AKTİVİST’im.

Meslek hayatımda , kedi ve köpekler başta olmak üzere , kanatlılar , sürüngenler ve tropikal canlılarla ilgili pek çok seminer , kongre , bilimsel toplantıda bulundum ve sertifika programlarını tamamladım.

Pek çok dergide mesleğimizle ilgili konularda yazarlık yaptım. Bazı internet sitelerinde mesleki konularda programlar hazırladım.

Yenilenen kliniğimizde evcil hayvanların teşhis , tedavisi ile ilgili ciddi bir altyapıya sahip olmakla beraber , tüm çalışmalarımız her gün daha iyi hizmet verebilmek üzerinedir.

Evcil hayvan hastalıklarının teşhis ve tedavisinde çalıştığımız gibi , sokak hayvanlarının tedavilerinde de kliniğimizin yetişebildiği yere kadar destek vermekteyiz.

Bizim mesleğimizin temelinde hayvanları sevmek vardır. 8 köpek ve 2 kediye sahibim . Hizmetlerimize her gün yenilenen bilimin ışığında devam edeceğiz.

Amacım hayvan haklarını ilke edinerek , melez yada ırk tüm hayvanların eşit seviyede bakılmasını sağlamak , bu bakım ,tedavi, operasyonlarda üst teknolojiyi kullanmak ve halkı hayvan bakımı ve yetiştirilmesi için bilgilendirmektir.

İLKER ÖRKMEZ

Veteriner Hekim

FCI Judge

AST Club Başkanı

FİRMA RESİMLER

Firma henüz resim eklememiş.
FİRMA VİDEOLAR

Firma henüz video eklememiş.
FİRMA AYLIK ZİYARET

Firma Yorumları


Firma için henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapmak İstermisiniz?

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 00:00 - 00:00
  • Salı 00:00 - 00:00
  • Çarşamba 00:00 - 00:00
  • Perşembe 00:00 - 00:00
  • Cuma 00:00 - 00:00
  • Cumartesi 00:00 - 00:00
  • Pazar 10:00 - 20:00

Harita Konum

Yol Tarifi Al

Esatpasa Mah. Fatin Rüştü Zorlu Cad. No:79, 34704 Ataşehir/İstanbul

İstanbul / Ataşehir

Mesaj Formu

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.