Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Paticiftligi.com ailesine katıldığınızda kişisel verilerinizin her daim güvence altında olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bizler kişilik haklarına saygı gösteren ve her alanda bu hakkı savunan bir yönetim anlayışına sahibiz. Dolayısıyla sitemizde kullandığınız bilgileri herhangi bir amaç uğruna kullanmadığımızı bilmenizi istiyoruz.

Site içi gizlilik politikamız gereği kullanıcılarımızın ve ziyaretçilerimizin kişisek haklarını ihmal edecek bir eylemde bulunmuyoruz. Bu konuda da sizi bilgilendirmek için gizlilik politikamızın detayları ile ilgili bir metin hazırlamak istedik.

Üyelerimizden Topladığımız Veriler

Pati Çiftliği ailesi olarak sitemize üye olan internet kullanıcılarından bazı bilgileri bize sunmalarını bekliyoruz. Üyelik sistemimiz içerisinde yer alan bu bilgilerin başında adınız ve soyadınız gelmektedir. Bunun yanı sıra sitemize üye olurken sizden GSM numaranızı ve mail adresinizi de beyan etmenizi talep ediyoruz.

Sitemize üye olurken tamamen sizin tarafınızdan belirlenmiş olan bir şifre yöntemi ile giriş yapmanız bekleniyor. Bu şifreyi de yine üye formunda sizin beyan etmenizi istiyoruz. Tüm bunların yanında sitemizde yer alan e - posta bülteni kısmına da mail adresinizi beyan ederek sizi bir takım gelişmelerden haberdar etmemizi sağlayabilirsiniz.

Paticiftligi.com, üyelik ve e – posta bülteni için sizden yukarıda belirttiğimiz temel bilgileri talep etmektedir. Bu bilgilerin tamamının sizin kişisel verileriniz olduğunu biliyor ve kişisel verilerinizi korumak adına elimizden geleni yapıyoruz.

Topladığımız Verileri Nasıl Kullanıyoruz?

Pati Çiftliği ailesi olarak sitemize üye olan kişilerden üyelik için gerekli olan temel bilgileri topluyoruz. Bu bilgilerin ışığında sizin güvenilir bir üyelik oluşturup oluşturmadığını da anlamış oluyoruz. Özellikle de sizden talep ettiğimiz GSM numarası ve mail adresi sayesinde üyeliğinizi aktive etmeniz bekleniyor. 

Gerek bireysel gerekse de kurumsal üyelik için sizden benzer verileri topluyoruz. Topladığımız bu veriler sayesinde sitemizde oluşan yeni gelişmeleri size anında aktarabiliyoruz. E – posta bültenimize üye olduğunuz zaman da sitemizdeki önemli gelişmeleri size e – posta yoluyla bildiriyoruz.

Bilgileriniz Sistemde Ne Kadar Süre Kalıyor?

Paticiftligi.com adresine üye olduğunuzda üyelik süreniz boyunca bize beyan etmiş olduğunuz verilerinizi saklıyoruz. Sitemizdeki üyeliğinizi tamamen sonlandırma kararı aldığınızda ise verilerinizi otomatik olarak silmiş oluyoruz. Üye olurken beyan etmiş olduğunuz kişisel verilerinizi üyeliğinizi sonlandırmak suretiyle sistemimizden kaldırmanız mümkün olacaktır.

Paticiftligi.com tarafından oluşturulan e – posta bülteni için de üyelik ile benzer bir prosedür izliyoruz. E – posta bültenimize üye olduğunuzda da dilediğiniz zaman üyeliğinizi kaldırma imkanına sahipsiniz. Siz üyeliğinizi kaldırana kadar bülten üyeliği için beyan etmiş olduğunuz bilgileriniz sistemimizde kalmaya devam edecektir.

Bülten üyeliğinden vazgeçtiğinizi bize bildirdiğiniz anda üyelik süreci boyunca saklı tuttuğumuz tüm kişisel verilerinizi sistemden kaldırıyoruz. Sizin tarafınızdan sunulan bu bilgileri de hiçbir zaman resmi merciler ve mahkemeler dışındaki 3. kişiler ile paylaşmıyoruz. Bilgilerinizin her biri gerekli kanunlar kapsamında bünyemizde her daim saklı olarak kalmaktadır.

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.