Çözüm Merkezi

Çözüm Merkezi

Çözüm Merkezi

Paticiftligi.com adresinin çözüm merkezi sayfasına hoşgeldiniz. Sitemiz ve sitemizin işleyişi ile ilgili tüm sorularınızı 0555 555 55 55 numaralı WhatsApp hattına sorabilirsiniz. Pati Çiftliği olarak sizlere en iyi şekilde hizmet sunuyor ve aklınızdaki tüm soruları cevaplamaya çalışıyoruz. Aynı şekilde sitemiz hakkındaki şikayet ve yeni fikirleriniz için de bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İstek ve Şikayetler

Paticiftligi.com, sizden gelen tüm yeni fikirlere açık bir ücretsiz sahiplendirme platformudur. Platformun işleyişi hakkındaki tüm soru işaretleriniz için destek@paticiftligi.com adresine mail atabilir ya da WhatsApp hattımınızdan bizimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Platformun geliştirilmesi ve sizin isteklerinizin yerine getirilmesi adına da dilediğiniz zaman görüş bildirebilirsiniz.

Paticiftligi.com işleyişinden ya da sitede yer alan bir takım durumlardan şikayetçiyseniz de bunu bizimle paylaşabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız sayesinde aklınızda herhangi bir soru işaretinin bulunmamasını istiyoruz.

Tüm bunların yanı sıra sahiplendirme ilanları ile ilgili rahatsız olduğunuz herhangi bir durumda da yetkililerimiz size yardımcı olacaktır. Sistemimizde yer alan diğer tüm hizmetler için de herhangi bir anlaşılmayan durumda bizden yardım talep edebilirsiniz.

Daimi Çözüm Merkezi ve Destek Hattı

Paticiftligi.com adresinde her zaman çözüm odaklı bir işleyiş bulunmaktadır. Gerek kurumsal üyelik sisteminde gerekse de sahiplendirme ilanlarında çözüm odaklı işleyişi fark edebilirsiniz. Fikirleriniz her zaman bizler için birincil önem taşımaktadır. Sizlere daha iyi bir hizmet sunmamız için çözüm merkezimizde yer alan iletişim bilgilerinden mutlaka faydalanmalısınız.

Her zaman kendinize muhattap bulabileceğiniz çözüm merkezinde tüm sorunlarınızı çözmek adına destek noktaları oluşturduk. Gerek Whatsapp hatımızdan gerekse de mail yoluyla bize ulaşarak her türlü sorununuzu çözüm aşamasına getirebilirsiniz. Paticiftligi ailesi olarak destek talebinizi anında alıp kısa sürede cevap veriyoruz.

Bizim aklımıza gelmemiş olan ya da sizin talebinizi karşılamayan her durum için bizimle iletşime geçmekten çekinmeyin. Sitemizin işleyişi hakkında da aklınıza takılan tüm soruları çözüm merkezimizde yetkili kişilere iletebilirsiniz. Şikayet ve talepleriniz için de aynı şekilde çözüm merkezimizi kullanarak size kulak asmamızı sağlamanız mümkün olacaktır. Platformumuzda daha iyi hizmetler sunabilmek için bizim de sizlere ihtiyacımız vardır.

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.