Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Paticiftligi.com sitesini kullanmadan ve üyelik talebinde bulunmadan önce lütfen kullanım koşulları kısmına göz atın. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde siteyi ziyaret etmeyebilir ve üyelik talebinde bulunmayabilirsiniz. Kullanım koşulları maddelerinden size uygun olmayan durumlar mevcutsa lütfen siteyi kullanmayın ve üyelik altında kişisel verilerinizi bizimle paylaşmayın. 

Kullanım Kuralları

  • Paticiftligi.com sitesi, herkesin kullanımına açık ve tamamen özgür işleyişe sahip bir sitedir. Site, tarafsız olarak hizmet sunmakta ve bunu yaparken de herhangi bir şekilde ayrım göz etmemektedir.
  • Siteye üye olurken sunulan yanlış verilerden hiçbir şekilde Paticiftligi.com sorumlu değildir. Başkasının rızası dışında site içerisinde yapılan eylemler de bu eylemleri yapan kişinin sorumluluğundadır. Paticiftligi.com içerisinde yer alan yazıların, görsellerin ve grafiklerin kullanımı yalnızca Paticiftligi.com sitesine aittir. Siteden alınan izinsiz herhangi bir materyalin karşılığında site yönetiminin itiraz etme hakkı mevcuttur. Paticiftligi.com, site üyelerinin kendileri tarafından sunulan verilerini korumakla da yükümlüdür. Bu veriler üyelik devam ettiği sürece saklanmakta ve üyeliğin tamamen silinmesi ile birlikte sakladığı ortamdan tamamen kaldırılmaktadır.
  • Siteye üye olurken beyan etmiş olduğunuz tüm verileriniz üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Verilerinizin paylaşıldığı tek ortam mahkemeler ve bazı resmi makamlardır.
  • Siteye üye olan kişilerin birbirleri ile olan ilişkilerinden de site yönetimi sorumlu değildir. Üyelerin her biri karşılıklı olarak girdikleri ilişkiden tamamen kendileri sorumludur. Paticiftligi.com, sunmakta olduğu hizmeti dilediği zaman durdurmakta serbesttir. Site üzerinden sunulan hizmetlerin değiştirilmesi ya da tamamen ortadan kaldırılması da yine Paticiftligi.com yönetimine aittir. Paticiftligi.com üzerinden üyelik almadan önce “Gizlilik Sözleşmesi” kısmına göz atarak gizlilik ve verilerin korunması hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Gizlilik şartlarını kabul etmeniz halinde siteden üyelik talebinde bulunabilirsiniz. 
  • Kullanım koşullarında yer alan maddelerin aksini yapan site üyelerinin üyelikleri Paticiftligi.com yönetimi tarafından ortadan kaldırılacaktır. Üyeliklerin silinmesi ile birlikte bu kişilere ait olan ve saklanan tüm veriler de silinecektir.
  • Kullanım koşulları kabul edip üye olan kişilerin üyelikleri silindiğinde bu sözleşme de iki taraf için ortadan kaldırılmış olacaktır. Üyeliğin silinmesinden sonra sözleşmede yer alan maddeler karşılıklı olarak hükümsüz kabul edilir.

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.